Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący PIŁA i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi elektryczne

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez lokalne prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  Pośród przeróżnych usług elektrycznych proponujemy także montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w zakresie okablowania i prawidłowego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Realizujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także urzędach i na obiektach komercyjnych.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Poza montażem wykonujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, komercyjnych i prywatnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zlecenia związane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niewielkich obiektach, jak i na kolosalnych obiektach. Dzięki gigantycznemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Monitoring – instalacja i montaż

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych budynkach prywatnych i publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Wśród naszych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w budynkach różnego rodzaju. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie opracowane instalacje, jakie wymagają gigantycznej precyzji wykonania i przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, aby zdołały prawidłowo działać wymagają perfekcyjnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zamówienia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. Dzięki temu, iż posiadamy obszerne doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie szybko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.  Formularz kontaktowy  8 + 2

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej