Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący SUWAŁKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Pośród naszych usług elektrycznych mieści się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach różnego rodzaju. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to starannie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują ogromnej precyzji wykonania oraz przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, żeby zdołały prawidłowo działać potrzebują perfekcyjnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zlecenia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. Na domiar tego wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów i dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszelkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zlecenia związane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki kolosalnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą zdołały działać bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie gigantycznego spektrum urządzeń różnych marek czynnych na rynku. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przeznaczonych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, czy usługowe, jak również w obiektach mieszkalnych.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych profesjonalnych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe i mamy doświadczenie z gigantycznym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także biurach i na budynkach przemysłowych.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez polskie prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.

  Monitoring – instalacja oraz montaż

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia również na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji obszernych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy wewnątrz i na zewnątrz obiektów.  Formularz kontaktowy  2 + 8

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej