Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący ALEKSANDRÓW KUJAWSKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Elektryk – usługi

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Co więcej realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie posiadanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy również montaż i serwis instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich rodzajów stosowanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz montujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z obszernym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w domach jednorodzinnych, jak i do większych inwestorów zlecających całościowe wykonawstwo na kolosalnych budynkach.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na budynkach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, czy usługowe, jak również w obiektach mieszkalnych.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy także profesjonalne usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Pośród naszych Kontrahentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. Dzięki kolosalnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania i realizowania napraw.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie opracowane instalacje, które wymagają gigantycznej precyzji wykonania oraz dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Jedynie elektrycy z wielkim doświadczeniem oraz umiejętnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. To właśnie dzięki temu, że mamy obszerne doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i realizować odpowiednie naprawy.  Formularz kontaktowy  9 + 8

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej