Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący TYCHY i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy również montaż i serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zamówienia również na niewielkich budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz montujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niewielkich budynkach, jak i na ogromnych obiektach. Dzięki gigantycznemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą zdołały działać bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania i realizowania napraw.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie dużego spektrum sprzętów różnych marek dostępnych na rynku. Poza montażem realizujemy także naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, komercyjnych i prywatnych.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w zakresie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz mamy doświadczenie z obszernym spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Realizujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na budynkach firmowych.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez lokalne prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako jednostka specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy także instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania i dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Jedynie elektrycy z dużym doświadczeniem i zdolnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Ponadto wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz przystosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszelkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi wzorcami.  Formularz kontaktowy  3 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej