Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący KOSZALIN i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach realizujemy zamówienia powiązane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak i na wielkich obiektach. To właśnie dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą zdołały funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania i wykonywania napraw.

  Profesjonalne usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Poza montażem realizujemy także naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, komercyjnych oraz prywatnych.

  Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się również oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w obiektach różnego typu. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie opracowane instalacje, które potrzebują dużej precyzji wykonania oraz przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, ażeby zdołały prawidłowo funkcjonować wymagają świetnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zlecenia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, iż mamy wielkie doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie prędko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie błyskawicznie zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu i realizować odpowiednie naprawy.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  Wśród przeróżnych usług elektrycznych oferujemy również montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy bieżące naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz posiadamy doświadczenie z szerokim spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w domach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zlecających kompleksowe wykonawstwo na dużych obiektach.

  Elektryk – usługi

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. W dodatku realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.

  Monitoring – instalacja oraz montaż

  W naszej firmie wykonujemy również montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych budynkach prywatnych i publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i montujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.  Formularz kontaktowy  3 + 9

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej