Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący LUBARTÓW i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług oferujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie ogromnego spektrum sprzętów przeróżnych marek osiągalnych na rynku. Poza montażem realizujemy także naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, handlowych i prywatnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez polskie prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Pośród przeróżnych usług elektrycznych oferujemy również montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Wykonujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na obiektach komercyjnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i kwalifikacjach realizujemy zamówienia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niedużych budynkach, jak również na gigantycznych obiektach. W naszej praktyce troszczymy się o to, ażeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie potrzebowały uporczywego serwisowania.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako jednostka specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy i serwisujemy także instalacje odgromowe. Teraz współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie opracowane instalacje, jakie potrzebują gigantycznej precyzji wykonania oraz dopasowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, by mogły prawidłowo funkcjonować wymagają perfekcyjnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zlecenia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. W dodatku wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów oraz dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie błyskawicznie zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i realizować odpowiednie naprawy.

  Monitoring – instalacja i montaż

  W naszej firmie wykonujemy również montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich typów wykorzystywanych kamer i sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji obszernych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy wewnątrz i na zewnątrz budynków.  Formularz kontaktowy  3 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej