Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący OSTRÓDA i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na budynkach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, budowle fabryczne, czy usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Usługi elektryczne

  W stworzonej przez nas firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Ponadto wykonujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w domach jednorodzinnych, jak i do pokaźniejszych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na wielkich obiektach.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dopasowaną do wszelkich rodzajów wykorzystywanych kamer i sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych i publicznych jak również przy okazji obszernych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach przeróżnego typu. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie zaprojektowane instalacje, które wymagają gigantycznej precyzji wykonania oraz przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Jedynie elektrycy z dużym doświadczeniem oraz umiejętnościami są w stanie dobrze wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt i jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, że mamy obszerne doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu oraz wdrożyć właściwe naprawy.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zamówienia związane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych budynkach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niewielkich budynkach, jak i na dużych obiektach. To naturalnie dzięki obszernemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania i wykonywania napraw.  Formularz kontaktowy  4 + 4

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej