Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący MIĘDZYRZECZ i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług oferujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, czy usługowe, jak również w obiektach mieszkalnych.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Wśród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach rozmaitego rodzaju. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie zaprojektowane instalacje, które wymagają ogromnej precyzji wykonania oraz przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Jedynie elektrycy z ogromnym doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie prawidłowo wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt oraz jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, iż posiadamy ogromne doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu i realizować właściwe naprawy.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W naszej firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Oprócz tego wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie dysponowanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich rodzajów wykorzystywanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych i publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy również usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak również na wielkich obiektach. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania i wykonywania napraw.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z szerokim spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na kolosalnych budynkach.  Formularz kontaktowy  4 + 0

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej