Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący KARTUZY i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do pokaźniejszych inwestorów zlecających całościowe wykonawstwo na wielkich budynkach.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na obiektach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle fabryczne, czy usługowe, jak również w obiektach mieszkalnych.

  Monitoring – instalacja i montaż

  W naszej firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich typów wykorzystywanych kamer i sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia również na niewielkich budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i montujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Co więcej wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie dysponowanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zamówienia powiązane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak również na dużych obiektach. W naszej praktyce troszczymy się o to, żeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie wymagały ciągłego serwisowania.

  Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Wśród naszych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach różnego rodzaju. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to starannie zaprojektowane instalacje, które potrzebują gigantycznej precyzji wykonania i przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Jedynie elektrycy z ogromnym doświadczeniem i zdolnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Dzięki temu, iż posiadamy wielkie doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie ekspresowo wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie błyskawicznie zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu oraz realizować odpowiednie naprawy.  Formularz kontaktowy  8 + 9

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej