Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący NOWY SĄCZ i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, czy usługowe, jak również w obiektach mieszkalnych.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zlecenia związane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych budynkach złożonych z wielu obiektów. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, żeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie wymagały stałego serwisowania.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy i serwisujemy również instalacje odgromowe. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują gigantycznej precyzji wykonania i dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Tylko elektrycy z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. Co więcej wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i wdrożyć dobre naprawy.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez krajowe prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w aspekcie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na obiektach przemysłowych.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia również na niedużych budynkach prywatnych i publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu realizujemy wewnątrz i na zewnątrz budynków.  Formularz kontaktowy  9 + 8

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej