Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący OBORNIKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Poza montażem realizujemy także naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, komercyjnych i prywatnych.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy także profesjonalne usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych budynkach złożonych z wielu obiektów. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych obiektach, jak również na ogromnych obiektach. To naturalnie dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały działać bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania i realizowania napraw.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach rozmaitego typu. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to starannie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania i dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z ogromnym doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie dobrze wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. To właśnie dzięki temu, iż mamy wielkie doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie ekspresowo wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy także montaż i serwis instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich rodzajów stosowanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zamówienia również na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji obszernych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Wśród przeróżnych usług elektrycznych oferujemy również montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z szerokim spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do większych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na ogromnych obiektach.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje wdrożymy na bazie wymagany przez lokalne prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  6 + 1

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej