Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący BĘDZIN i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi elektryczne

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje wdrożymy na bazie wymagany przez polskie prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach realizujemy zlecenia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych budynkach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niewielkich obiektach, jak również na dużych obiektach. To właśnie dzięki gigantycznemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały działać bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się także w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dopasowaną do wszystkich typów stosowanych kamer oraz urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia również na niedużych obiektach prywatnych i publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i instalujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Pośród różnorodnych usług elektrycznych oferujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w aspekcie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Realizujemy projekty w domach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także urzędach i na budynkach firmowych.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako jednostka specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy i serwisujemy także instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania i przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Tylko elektrycy z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, iż mamy obszerne doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie prędko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie dużego spektrum sprzętów przeróżnych marek dostępnych na rynku. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przekazanych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, lub usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.  Formularz kontaktowy  6 + 9

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej