Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący ZGIERZ i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie ogromnego spektrum sprzętów przeróżnych marek osiągalnych na rynku. Poza montażem wykonujemy także naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, handlowych oraz prywatnych.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach rozmaitego typu. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie opracowane instalacje, jakie wymagają gigantycznej precyzji wykonania oraz dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, ażeby zdołały prawidłowo działać potrzebują świetnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zlecenia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. Ponadto wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów oraz przystosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszelkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Monitoring – instalacja oraz montaż

  Specjalizujemy się także w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich rodzajów stosowanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia również na niedużych budynkach prywatnych i publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz montujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy także usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce dbamy o to, by wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie potrzebowały każdorazowego serwisowania.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i mamy doświadczenie z obszernym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także urzędach i na obiektach przemysłowych.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  Stworzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. W dodatku realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  4 + 9

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej