Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący LIDZBARK WARMIŃSKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Wśród przeróżnych usług elektrycznych proponujemy również montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w aspekcie okablowania oraz właściwego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z szerokim spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do większych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na dużych budynkach.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Poza montażem wykonujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, handlowych oraz prywatnych.

  Monitoring – instalacja i montaż

  Specjalizujemy się także w kompleksowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dopasowaną do wszystkich rodzajów wykorzystywanych kamer i sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych obiektach prywatnych i publicznych jak również przy okazji obszernych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Wśród naszych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach rozmaitego typu. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie zaprojektowane instalacje, które wymagają gigantycznej precyzji wykonania oraz przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Jedynie elektrycy z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie dobrze wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. To właśnie dzięki temu, iż mamy wielkie doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu oraz wdrożyć odpowiednie naprawy.

  Elektryk – usługi

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. W dodatku realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niewielkich budynkach, jak również na obszernych obiektach. To właśnie dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania oraz wykonywania napraw.  Formularz kontaktowy  0 + 0

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej