Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący SOSNOWIEC i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dostosowaną do wszystkich rodzajów stosowanych kamer oraz sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia również na niedużych obiektach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.

  Elektryk – usługi

  W stworzonej przez nas firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Nasze realizacje wdrożymy na bazie wymagany przez polskie prawo budowlane certyfikatów i zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zlecenia związane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych budynkach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niedużych budynkach, jak i na wielkich obiektach. To właśnie dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania i realizowania napraw.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, lub usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Wśród różnych usług elektrycznych oferujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy bieżące naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w domach jednorodzinnych, jak również do większych inwestorów zlecających całościowe wykonawstwo na ogromnych budynkach.

  Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach różnego rodzaju. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie opracowane instalacje, jakie potrzebują gigantycznej precyzji wykonania i przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z ogromnym doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie prawidłowo wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. To właśnie dzięki temu, iż posiadamy duże doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. Wszelkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.  Formularz kontaktowy  10 + 2

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej