Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący OSTROŁĘKA i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zamówienia związane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych budynkach złożonych z wielu obiektów. Wśród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki kolosalnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą zdołały funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Elektryk – usługi

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Nasze realizacje wdrożymy na bazie wymagany przez lokalne prawo budownicze certyfikatów oraz zezwoleń. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się również oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w budynkach przeróżnego rodzaju. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie zaprojektowane instalacje, które potrzebują ogromnej precyzji wykonania i dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie prawidłowo wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt oraz jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, że posiadamy wielkie doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie ekspresowo wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu oraz realizować dobre naprawy.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy również montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych obiektach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, lub usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Wśród różnorodnych usług elektrycznych oferujemy również montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do większych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na kolosalnych budynkach.  Formularz kontaktowy  8 + 8

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej