Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący PSZCZYNA i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako jednostka specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to starannie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania oraz przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, aby zdołały prawidłowo działać wymagają perfekcyjnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zlecenia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu i realizować dobre naprawy.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w zakresie okablowania i prawidłowego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z gigantycznym spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do większych inwestorów zlecających kompleksowe wykonawstwo na ogromnych budynkach.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niedużych obiektach, jak również na wielkich obiektach. W naszej praktyce dbamy o to, by wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie potrzebowały każdorazowego serwisowania.

  Usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie ogromnego spektrum sprzętów przeróżnych marek czynnych na rynku. Poza montażem realizujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, handlowych oraz prywatnych.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i montujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Elektryk – usługi

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje wdrożymy na bazie wymagany przez lokalne prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  10 + 8

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej