Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący OTWOCK i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Poza montażem realizujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, handlowych i prywatnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy także usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak również na kolosalnych obiektach. W naszej praktyce dbamy o to, ażeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie wymagały każdorazowego serwisowania.

  Elektryk – usługi

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Oprócz tego wykonujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych mieści się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach przeróżnego typu. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują ogromnej precyzji wykonania oraz dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z ogromnym doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie dobrze wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Dzięki temu, iż mamy obszerne doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi wzorcami.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Wśród różnych usług elektrycznych proponujemy również montaż i naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w aspekcie okablowania i właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz posiadamy doświadczenie z obszernym spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w domach jednorodzinnych, jak i do większych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na gigantycznych budynkach.

  Monitoring – instalacja oraz montaż

  W naszej firmie wykonujemy również montaż i serwis instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dostosowaną do wszystkich typów wykorzystywanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.  Formularz kontaktowy  4 + 4

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej