Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący ŻARY i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Wśród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach przeróżnego typu. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie zaprojektowane instalacje, które wymagają ogromnej precyzji wykonania i dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Tylko elektrycy z wielkim doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając obiekt oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. Ponadto wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów i dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszelkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy także profesjonalne usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Pośród naszych Kontrahentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania i wykonywania napraw.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na obiektach przemysłowych.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zamówienia również na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu wykonujemy wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Poza montażem realizujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, komercyjnych oraz prywatnych.

  Elektryk – usługi

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Dodatkowo wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  2 + 3

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej