Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący KĘTRZYN i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako jednostka specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy i serwisujemy również instalacje odgromowe. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie opracowane instalacje, jakie potrzebują ogromnej precyzji wykonania i dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Jedynie elektrycy z dużym doświadczeniem i zdolnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. Dzięki temu, iż mamy wielkie doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi wzorcami.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż i serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zlecenia związane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy również kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niewielkich obiektach, jak i na dużych obiektach. To naturalnie dzięki obszernemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania i wykonywania napraw.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Poza montażem realizujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, handlowych oraz prywatnych.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  Pośród różnorodnych usług elektrycznych proponujemy także montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w aspekcie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Wykonujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także urzędach i na budynkach komercyjnych.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Ponadto realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  7 + 1

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej