Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Usługi elektryczne

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Co więcej realizujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się także w kompleksowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich rodzajów wykorzystywanych kamer oraz urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia również na niewielkich budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji obszernych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie ogromnego spektrum sprzętów przeróżnych marek czynnych na rynku. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle fabryczne, czy usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zlecenia powiązane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych budynkach złożonych z wielu obiektów. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki kolosalnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały działać bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach przeróżnego rodzaju. Teraz współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie opracowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania i przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, ażeby mogły prawidłowo funkcjonować wymagają perfekcyjnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zamówienia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Na domiar tego wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów oraz przystosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  Wśród różnorodnych usług elektrycznych proponujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w aspekcie okablowania i właściwego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz mamy doświadczenie z obszernym spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na budynkach komercyjnych.  Formularz kontaktowy  4 + 5

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej