Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący OLKUSZ i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Monitoring – instalacja i montaż

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich typów stosowanych kamer oraz sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako firma specjalizująca się w całościowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Teraz współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie zaprojektowane instalacje, które potrzebują ogromnej precyzji wykonania oraz dopasowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, by zdołały prawidłowo funkcjonować potrzebują świetnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zamówienia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Na domiar tego wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów i dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu i wdrożyć właściwe naprawy.

  Profesjonalne usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, lub usługowe, jak również w obiektach mieszkalnych.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Wśród różnorodnych usług elektrycznych proponujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w domach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na obszernych budynkach.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy także usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, ażeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie wymagały stałego serwisowania.

  Elektryk – usługi

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje wdrożymy na bazie wymagany przez polskie prawo budowlane certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  1 + 10

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej