Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący NOWY DWÓR GDAŃSKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy i serwisujemy także instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie zaprojektowane instalacje, jakie wymagają gigantycznej precyzji wykonania i dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z dużym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie dobrze wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów i przystosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i wdrożyć odpowiednie naprawy.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  Stworzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Dodatkowo wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie posiadanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych budynkach złożonych z wielu obiektów. Wśród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, aby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie wymagały ciągłego serwisowania.

  Monitoring – instalacja i montaż

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dopasowaną do wszelkich typów wykorzystywanych kamer oraz sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia również na niedużych obiektach prywatnych i publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w aspekcie okablowania i właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Realizujemy projekty w domach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na obiektach przemysłowych.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie obszernego spektrum sprzętów różnych marek osiągalnych na rynku. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty przemysłowe, czy usługowe, jak również w budynkach mieszkalnych.  Formularz kontaktowy  6 + 0

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej