Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący ZWOLEŃ i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Serwis i montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie gigantycznego spektrum sprzętów przeróżnych marek dostępnych na rynku. Poza montażem wykonujemy również naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, komercyjnych oraz prywatnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  Stworzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez lokalne prawo budownicze certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy i serwisujemy również instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie zaprojektowane instalacje, które wymagają dużej precyzji wykonania i dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Tylko elektrycy z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie prawidłowo wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek i jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów oraz dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i wdrożyć odpowiednie naprawy.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Wśród przeróżnych usług elektrycznych oferujemy również montaż i naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz posiadamy doświadczenie z szerokim spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w domach jednorodzinnych, jak również do większych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na kolosalnych budynkach.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich typów stosowanych kamer oraz urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zamówienia również na niewielkich obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy także profesjonalne usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych obiektach, jak również na kolosalnych obiektach. W naszej praktyce troszczymy się o to, by wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie potrzebowały stałego serwisowania.  Formularz kontaktowy  3 + 3

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej