Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący SZCZECIN i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi elektryczne

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje wdrożymy na bazie wymagany przez krajowe prawo budownicze certyfikatów oraz zezwoleń. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie obszernego spektrum urządzeń różnych marek czynnych na rynku. Poza montażem wykonujemy również naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, komercyjnych i prywatnych.

  Monitoring – instalacja i montaż

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych i publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu realizujemy wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych profesjonalnych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w aspekcie okablowania i prawidłowego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Wykonujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na obiektach komercyjnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i kwalifikacjach realizujemy zlecenia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Wśród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą zdołały działać bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Wśród naszych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach rozmaitego typu. Teraz współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie opracowane instalacje, jakie wymagają gigantycznej precyzji wykonania i dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Jedynie elektrycy z wielkim doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. To właśnie dzięki temu, że posiadamy obszerne doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie szybko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.  Formularz kontaktowy  2 + 4

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej