Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący KROSNO i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Monitoring – instalacja oraz montaż

  Specjalizujemy się także w całościowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych obiektach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Ponadto wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, budowle fabryczne, czy usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w obiektach przeróżnego typu. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie zaprojektowane instalacje, które wymagają dużej precyzji wykonania oraz dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Jedynie elektrycy z wielkim doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie prawidłowo wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. To właśnie dzięki temu, iż mamy wielkie doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie szybko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Wszelkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  W zakres naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w aspekcie okablowania oraz właściwego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Realizujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także biurach i na budynkach firmowych.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również profesjonalne usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych budynkach złożonych z wielu budynków. Wśród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce dbamy o to, ażeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie wymagały stałego serwisowania.  Formularz kontaktowy  7 + 3

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej