Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący LEŻAJSK i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dopasowaną do wszelkich typów stosowanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia również na niewielkich budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz instalujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy również usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy również kable po całych budynkach złożonych z wielu obiektów. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niewielkich obiektach, jak również na obszernych obiektach. To naturalnie dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Serwis i montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie ogromnego spektrum sprzętów przeróżnych marek osiągalnych na rynku. Poza montażem wykonujemy także naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, handlowych oraz prywatnych.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie zaprojektowane instalacje, które wymagają gigantycznej precyzji wykonania i przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, aby mogły prawidłowo działać potrzebują świetnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zlecenia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. Dzięki temu, iż posiadamy ogromne doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie prędko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu i wdrożyć odpowiednie naprawy.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  Stworzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Ponadto wykonujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  W zakres naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w domach jednorodzinnych, jak i do większych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na wielkich obiektach.  Formularz kontaktowy  3 + 8

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej