Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący RYKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Poza montażem realizujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, komercyjnych oraz prywatnych.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych profesjonalnych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w aspekcie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także urzędach i na budynkach przemysłowych.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  Stworzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Nasze realizacje wdrożymy na bazie wymagany przez lokalne prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy także instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania oraz dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Tylko elektrycy z dużym doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając obiekt i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Dzięki temu, że posiadamy wielkie doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie prędko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak i na ogromnych obiektach. W naszej praktyce dbamy o to, żeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie wymagały każdorazowego serwisowania.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dopasowaną do wszelkich typów wykorzystywanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy wewnątrz i na zewnątrz budynków.  Formularz kontaktowy  3 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej