Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący ŁOWICZ i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi elektryczne

  W naszej firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez lokalne prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach różnego typu. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie zaprojektowane instalacje, które wymagają gigantycznej precyzji wykonania oraz przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, aby mogły prawidłowo działać wymagają świetnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zlecenia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. Ponadto wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz przystosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w domach jednorodzinnych, jak i do pokaźniejszych inwestorów zlecających całościowe wykonawstwo na ogromnych budynkach.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych i publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz instalujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie ogromnego spektrum sprzętów różnych marek czynnych na rynku. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na budynkach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle fabryczne, czy usługowe, jak również w budynkach mieszkalnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy również usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych budynkach złożonych z wielu budowli. Wśród naszych Kontrahentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, aby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie potrzebowały stałego serwisowania.  Formularz kontaktowy  6 + 8

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej