Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący RADZIEJÓW i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy także montaż i serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zamówienia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych i publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i montujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Pośród przeróżnych usług elektrycznych proponujemy także montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy bieżące naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na ogromnych obiektach.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  W naszej firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Dodatkowo realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, lub usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych mieści się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach różnego rodzaju. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie zaprojektowane instalacje, jakie wymagają ogromnej precyzji wykonania i dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Tylko elektrycy z dużym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie dobrze wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek i jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. W dodatku wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów i dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu oraz realizować dobre naprawy.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również profesjonalne usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niedużych budynkach, jak i na obszernych obiektach. W naszej praktyce dbamy o to, żeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie potrzebowały uporczywego serwisowania.  Formularz kontaktowy  1 + 4

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej