Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący LIPSKO i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się także w kompleksowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dostosowaną do wszystkich rodzajów wykorzystywanych kamer oraz urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia również na niedużych obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Wśród różnorodnych usług elektrycznych proponujemy także montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy bieżące naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w domach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na kolosalnych budynkach.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. W dodatku wykonujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach realizujemy zlecenia związane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Wśród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. To naturalnie dzięki obszernemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako jednostka specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie opracowane instalacje, jakie wymagają ogromnej precyzji wykonania oraz dopasowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, aby zdołały prawidłowo funkcjonować wymagają świetnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zamówienia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów i dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszelkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Profesjonalne usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie dużego spektrum urządzeń różnych marek osiągalnych na rynku. Poza montażem realizujemy także naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, komercyjnych i prywatnych.  Formularz kontaktowy  10 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej