Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący NOWY DWÓR MAZOWIECKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niewielkich budynkach, jak również na dużych obiektach. W naszej praktyce dbamy o to, by wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie potrzebowały każdorazowego serwisowania.

  Profesjonalne usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na budynkach przeznaczonych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, czy usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Wśród różnych usług elektrycznych proponujemy również montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy bieżące naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz posiadamy doświadczenie z gigantycznym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także urzędach i na obiektach komercyjnych.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Nasze realizacje wykonujemy na bazie wymagany przez krajowe prawo budownicze certyfikatów oraz zezwoleń. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Monitoring – instalacja i montaż

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zamówienia również na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz instalujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako jednostka specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie opracowane instalacje, które potrzebują dużej precyzji wykonania i dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, żeby zdołały prawidłowo działać potrzebują perfekcyjnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zamówienia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, że mamy obszerne doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie błyskawicznie zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu i realizować dobre naprawy.  Formularz kontaktowy  2 + 1

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej