Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący NOWY TARG i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Monitoring – instalacja i montaż

  W naszej firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zamówienia również na niedużych obiektach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie dużego spektrum urządzeń przeróżnych marek czynnych na rynku. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na budynkach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, budowle fabryczne, lub usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez polskie prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych profesjonalnych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w aspekcie okablowania oraz właściwego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Wykonujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także urzędach i na budynkach komercyjnych.

  Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach przeróżnego rodzaju. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie opracowane instalacje, które potrzebują gigantycznej precyzji wykonania i dopasowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Tylko elektrycy z ogromnym doświadczeniem i zdolnościami są w stanie prawidłowo wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając obiekt i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, iż posiadamy ogromne doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie prędko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i realizować odpowiednie naprawy.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zlecenia związane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych budynkach złożonych z wielu budowli. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To naturalnie dzięki kolosalnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania i wykonywania napraw.  Formularz kontaktowy  9 + 6

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej