Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący LUBLINIEC i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Poza montażem wykonujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, handlowych oraz prywatnych.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Pośród różnorodnych usług elektrycznych proponujemy również montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w aspekcie okablowania i prawidłowego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz mamy doświadczenie z szerokim spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do większych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na wielkich budynkach.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie zaprojektowane instalacje, które potrzebują dużej precyzji wykonania oraz dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, żeby mogły prawidłowo działać potrzebują świetnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zlecenia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. To właśnie dzięki temu, iż mamy wielkie doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie prędko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez lokalne prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy także usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Wśród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, by wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie wymagały uporczywego serwisowania.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy również montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dopasowaną do wszelkich typów wykorzystywanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy wewnątrz i na zewnątrz obiektów.  Formularz kontaktowy  10 + 0

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej