Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący ŚWIEBODZIN i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przeznaczonych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, lub usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Co więcej wykonujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Wśród różnorodnych usług elektrycznych proponujemy również montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z gigantycznym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do większych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na wielkich obiektach.

  Monitoring – instalacja oraz montaż

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dopasowaną do wszelkich typów stosowanych kamer oraz sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych i publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy wewnątrz i na zewnątrz budynków.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również profesjonalne usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niedużych budynkach, jak również na kolosalnych obiektach. W naszej praktyce dbamy o to, żeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie potrzebowały stałego serwisowania.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w obiektach rozmaitego typu. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie opracowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania oraz przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, by zdołały prawidłowo funkcjonować wymagają perfekcyjnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zlecenia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Na domiar tego wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów oraz dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i realizować właściwe naprawy.  Formularz kontaktowy  3 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej