Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący ŻYWIEC i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Pośród różnorodnych usług elektrycznych oferujemy również montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w zakresie okablowania i właściwego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz mamy doświadczenie z szerokim spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do większych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na ogromnych budynkach.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  Stworzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Co więcej realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie posiadanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Profesjonalne usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku handlowego, takich jak magazyny, obiekty przemysłowe, lub usługowe, jak również w budynkach mieszkalnych.

  Monitoring – instalacja oraz montaż

  W naszej firmie wykonujemy również montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i prawidłowo dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia również na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz instalujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach realizujemy zamówienia związane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Wśród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, aby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie wymagały każdorazowego serwisowania.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w obiektach rozmaitego rodzaju. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to starannie zaprojektowane instalacje, jakie potrzebują gigantycznej precyzji wykonania i dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, żeby zdołały prawidłowo działać wymagają perfekcyjnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zamówienia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Ponadto wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów oraz dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.  Formularz kontaktowy  3 + 10

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej