Elektryk obsługujący LUBUSKIE i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • W województwie lubuskim, elektryk wykona usługi elektryczne oraz instalacje elektryczne w miejscowościach i ich okolicach:


  Babimost, Bledzew, Bobrowice, Bogdaniec, Bojadła, Brody, Brzeźnica, Bytnica, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk, Deszczno, Dobiegniew, Drezdenko, Dąbie, Gorzów Wielkopolski, Gozdnica, Górzyca, Iłowa, Jasień, Kargowa, Kolsko, Kostrzyn nad Odrą, Kożuchów, Krosno Odrzańskie, Krzeszyce, Kłodawa, Lipinki Łużyckie, Lubiszyn, Lubniewice, Lubrza, Lubsko, Maszewo, Małomice, Niegosławice, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Nowogród Bobrzański, Otyń, Ośno Lubuskie, Przewóz, Przytoczna, Pszczew, Rzepin, Santok, Siedlisko, Skwierzyna, Skąpe, Stare Kurowo, Sulechów, Szczaniec, Szlichtyngowa, Szprotawa, Sława, Słońsk, Torzym, Trzciel, Trzebiechów, Trzebiel, Tuplice, Witnica, Wschowa, Wymiarki, Zabór, Zbąszynek, Zielona Góra, Zwierzyn, Łagów, Łęknica, Świdnica, Żary.


  Skontaktuj się z nami klikając w miejscowość lub tutaj >>


  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zlecenia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych budynkach złożonych z wielu budowli. Pośród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, ażeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie wymagały każdorazowego serwisowania.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Wśród naszych usług elektrycznych mieści się również oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w obiektach różnego rodzaju. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to starannie opracowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania oraz dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, aby zdołały prawidłowo działać wymagają świetnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zamówienia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. Dzięki temu, że mamy ogromne doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i realizować dobre naprawy.

  Elektryk – usługi

  W naszej firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez lokalne prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W zakres naszych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w aspekcie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na budynkach firmowych.

  Monitoring – instalacja oraz montaż

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż i serwis instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dopasowaną do wszystkich rodzajów stosowanych kamer oraz urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie ogromnego spektrum sprzętów różnych marek czynnych na rynku. Poza montażem realizujemy również naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, komercyjnych i prywatnych.  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej