Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący TORUŃ i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie gigantycznego spektrum urządzeń różnych marek dostępnych na rynku. Poza montażem wykonujemy także naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, komercyjnych i prywatnych.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W naszej firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich rodzajów stosowanych kamer oraz urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i montujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Elektryk – profesjonalne usługi

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz komercyjnych. Nasze realizacje wykonujemy na bazie wymagany przez lokalne prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zamówienia związane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, by wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie wymagały stałego serwisowania.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i mamy doświadczenie z szerokim spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w domach jednorodzinnych, jak i do większych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na gigantycznych budynkach.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako firma specjalizująca się w całościowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy i serwisujemy także instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie opracowane instalacje, które potrzebują ogromnej precyzji wykonania oraz dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z dużym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt i jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Co więcej wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i realizować dobre naprawy.  Formularz kontaktowy  2 + 8

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej