Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący MYŚLIBÓRZ i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, czy usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Usługi elektryczne

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Oprócz tego realizujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie posiadanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się także w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych obiektach prywatnych i publicznych jak także przy okazji dużych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz instalujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy także instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie zaprojektowane instalacje, które potrzebują ogromnej precyzji wykonania i dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z wielkim doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt i jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. Co więcej wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu oraz wdrożyć dobre naprawy.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Wśród przeróżnych usług elektrycznych proponujemy również montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w aspekcie okablowania i właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w domach jednorodzinnych, jak również do większych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na gigantycznych budynkach.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż koniecznej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą zdołały działać bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania i wykonywania napraw.  Formularz kontaktowy  9 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej