Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący GRODZISK MAZOWIECKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  W obręb naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w zakresie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz mamy doświadczenie z gigantycznym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Realizujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także biurach i na obiektach komercyjnych.

  Monitoring – instalacja i montaż

  Specjalizujemy się także w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Przygotujemy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich rodzajów wykorzystywanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia również na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż oraz serwis instalacji monitoringu wykonujemy wewnątrz i na zewnątrz budynków.

  Profesjonalne usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie dużego spektrum sprzętów przeróżnych marek dostępnych na rynku. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, lub usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Konsumentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez lokalne prawo budowlane certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zlecenia powiązane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych budynkach złożonych z wielu budynków. Wśród naszych Konsumentów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, aby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie potrzebowały ciągłego serwisowania.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako jednostka specjalizująca się w całościowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy i serwisujemy także instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie zaprojektowane instalacje, które wymagają dużej precyzji wykonania oraz dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, aby zdołały prawidłowo funkcjonować wymagają świetnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w obiektach – realizujemy zamówienia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz przystosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi wzorcami.  Formularz kontaktowy  1 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej