Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący SIEMIATYCZE i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach realizujemy zamówienia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach i innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy także kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki obszernemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania oraz realizowania napraw.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako jednostka specjalizująca się w całościowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie opracowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania i dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Tylko elektrycy z dużym doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. W dodatku wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów i przystosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, czy usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.

  Monitoring – instalacja i montaż

  W naszej firmie wykonujemy również montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia również na niewielkich obiektach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  W obręb naszych usług wchodzi także montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w aspekcie okablowania i właściwego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z szerokim spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do większych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na wielkich budynkach.

  Elektryk – usługi

  Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez polskie prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.  Formularz kontaktowy  1 + 8

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej