Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący PRUDNIK i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  W obręb naszych usług wchodzi również montaż i naprawa instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w zakresie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe i posiadamy doświadczenie z szerokim spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Wykonujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także urzędach i na obiektach komercyjnych.

  Usługi elektryczne

  Stworzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje wykonujemy na bazie wymagany przez polskie prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami polskiego prawa budowlanego.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy także profesjonalne usługi elektryczne w aspekcie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zakres naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych budynkach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niewielkich obiektach, jak i na wielkich obiektach. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności stałego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Monitoring – instalacja oraz montaż

  Specjalizujemy się także w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dopasowaną do wszelkich typów wykorzystywanych kamer oraz urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz dobrze dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia zarówno na niewielkich budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.

  Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w całościowych realizacjach z zakresu elektryki, wykonujemy i serwisujemy również instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie opracowane instalacje, które potrzebują gigantycznej precyzji wykonania oraz przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, by zdołały prawidłowo działać potrzebują perfekcyjnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zamówienia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. Ponadto wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz dopasowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Poza montażem wykonujemy również naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, handlowych i prywatnych.  Formularz kontaktowy  9 + 0

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej