Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący LWÓWEK ŚLĄSKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, lub usługowe, jak również w obiektach mieszkalnych.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako jednostka specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie opracowane instalacje, jakie wymagają gigantycznej precyzji wykonania i dostosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Instalacje odgromowe, aby zdołały prawidłowo działać potrzebują perfekcyjnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zamówienia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. W dodatku wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów i dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszelkie naprawy wykonujemy zgodnie z przyjętymi zasadami.

  Profesjonalne usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz umiejętnościach realizujemy zlecenia powiązane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy też kable po całych budynkach złożonych z wielu obiektów. Wśród naszych Kontrahentów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, by wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie wymagały ciągłego serwisowania.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się także w całościowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w takim razie realizujemy takie zlecenia również na niedużych budynkach prywatnych i publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Elektryk – usługi

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Nasze realizacje przeprowadzamy na bazie wymagany przez polskie prawo budownicze certyfikatów oraz zezwoleń. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  Pośród różnych usług elektrycznych proponujemy również montaż i naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w aspekcie okablowania oraz właściwego podłączenia poszczególnych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających nieduże instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do pokaźniejszych inwestorów zlecających kompleksowe wykonawstwo na kolosalnych obiektach.  Formularz kontaktowy  4 + 1

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej