Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący LUBLIN i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Jako firma specjalizująca się w całościowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego rodzaju to starannie opracowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania oraz przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, by zdołały prawidłowo funkcjonować potrzebują świetnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zamówienia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. To właśnie dzięki temu, że mamy ogromne doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie prędko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu i realizować właściwe naprawy.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Mamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi różnych producentów. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na budynkach przekazanych do użytku handlowego, takich jak magazyny, budowle fabryczne, czy usługowe, jak również w obiektach mieszkalnych.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy również usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy także kable po całych obiektach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niewielkich obiektach, jak również na wielkich obiektach. To naturalnie dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać pewną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą zdołały funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania oraz realizowania napraw.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Pośród przeróżnych usług elektrycznych oferujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w zakresie okablowania i prawidłowego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz mamy doświadczenie z obszernym spektrum urządzeń do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak i do pokaźniejszych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na gigantycznych budynkach.

  Usługi elektryczne

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. W dodatku realizujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.

  Monitoring – instalacja i montaż

  Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dopasowaną do wszystkich rodzajów wykorzystywanych kamer oraz urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji obszernych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu wykonujemy wewnątrz i na zewnątrz obiektów.  Formularz kontaktowy  3 + 4

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej