Usługi elektryczne ☎ 798 491 085 ➤ Elektryk obsługujący RACIBÓRZ i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w kompleksowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dopasowaną do wszystkich typów wykorzystywanych kamer oraz urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych budynkach prywatnych i publicznych jak również przy okazji dużych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz instalujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Montaż oraz naprawa instalacji odgromowych

  Jako jednostka specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy i serwisujemy również instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to rzetelnie opracowane instalacje, które potrzebują ogromnej precyzji wykonania oraz przystosowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, które się tym zajmują. Jedynie elektrycy z wielkim doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie dobrze wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając budynek oraz jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Dzięki temu, iż posiadamy duże doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie ekspresowo wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i wdrożyć właściwe naprawy.

  Usługi montażu oraz serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi wykonujemy, a dodatkowo serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie obszernego spektrum urządzeń różnych marek dostępnych na rynku. Poza montażem realizujemy także naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, komercyjnych oraz prywatnych.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach i montaż specjalistycznych gniazdek. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych budynkach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niewielkich budynkach, jak również na gigantycznych obiektach. To właśnie dzięki gigantycznemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały działać bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Elektryk – usługi

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez krajowe prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wdrożymy zgodnie z wymaganiami krajowego prawa budowlanego.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  Pośród różnych usług elektrycznych oferujemy również montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w aspekcie okablowania i właściwego podłączenia poszczególnych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Wykonujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także urzędach i na obiektach komercyjnych.  Formularz kontaktowy  2 + 5

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej