Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący PIOTRKÓW TRYBUNALSKI i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się także w całościowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dostosowaną do wszystkich rodzajów wykorzystywanych kamer oraz sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Posiadamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia zarówno na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji gigantycznych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz budynków.

  Montaż i naprawa instalacji odgromowych

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy i serwisujemy także instalacje odgromowe. Obecnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to starannie opracowane instalacje, jakie potrzebują dużej precyzji wykonania i dopasowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, żeby mogły prawidłowo funkcjonować wymagają świetnego wykonania na podstawie profesjonalnych projektów, a my mamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zamówienia na podstawie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym zakresie leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. W dodatku wykonujemy serwis na bazie analizy uszkodzonych elementów oraz dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszelkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi wzorcami.

  Usługi elektryczne

  W stworzonej przez nas firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu usług elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. W dodatku realizujemy kompleksowe zamówienia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na podstawie dysponowanych niezbędnych certyfikatów i uprawnień. Wszystkie realizacje wdrożymy zgodnie z oczekiwaniami lokalnego prawa budowlanego.

  Montaż i naprawa instalacji domofonowych

  Wśród przeróżnych usług elektrycznych oferujemy także montaż oraz naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy aktualne naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnorodnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Realizujemy projekty w domach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także urzędach i na obiektach przemysłowych.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, wykonujemy również profesjonalne usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Jesteśmy gotowi na realizację zamówień w niewielkich obiektach, jak również na ogromnych obiektach. To właśnie dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania oraz realizowania napraw.

  Profesjonalne usługi montażu i serwisu instalacji alarmowych

  Poza instalacjami elektrycznymi realizujemy, a także serwisujemy instalacje alarmowe. W charakter naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie gigantycznego spektrum urządzeń przeróżnych marek osiągalnych na rynku. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na budynkach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, budowle przemysłowe, lub usługowe, jak i w obiektach mieszkalnych.  Formularz kontaktowy  1 + 3

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej