Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący OLSZTYN i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Elektryk – usługi

  Stworzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także całościowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Konsumentów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Nasze realizacje realizujemy na bazie wymagany przez lokalne prawo budowlane certyfikatów oraz zezwoleń. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  Pośród różnych usług elektrycznych oferujemy również montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy obecne naprawy w zakresie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi różnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Wykonujemy projekty w domach prywatnych, obiektach wielorodzinnych, a także urzędach i na budynkach przemysłowych.

  Usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i kwalifikacjach realizujemy zamówienia związane z przygotowaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także montujemy gniazdka. Wdrożymy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach oraz innych punktach z przeznaczeniem na okablowanie. Prowadzimy również kable po całych budynkach złożonych z wielu obiektów. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające nieduże instalacje pod sieci komputerowe, jak także inwestorzy instytucjonalni. W naszej praktyce troszczymy się o to, aby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne oraz nie potrzebowały ciągłego serwisowania.

  Montaż i serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich typów wykorzystywanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji i dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego rodzaju monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zamówienia zarówno na niedużych obiektach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji obszernych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy i montujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych mieści się także oferta instalacji i napraw instalacji odgromowych w budynkach przeróżnego typu. Obecnie współcześnie montowane zabezpieczenia tego typu to starannie zaprojektowane instalacje, które potrzebują dużej precyzji wykonania i dopasowania się do skomplikowanych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Jedynie elektrycy z wielkim doświadczeniem oraz umiejętnościami są w stanie odpowiednio wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając obiekt i jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym zakresie leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta szkicu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, iż posiadamy wielkie doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie szybko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu kłopotu. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie prędko zdiagnozować, czy instalacja potrzebuje serwisu i realizować dobre naprawy.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z współczesnymi urządzeniami alarmowymi rozmaitych producentów. Wykonujemy także kompleksowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych i bieżący serwis na obiektach przeznaczonych do użytku handlowego, takich jak magazyny, obiekty przemysłowe, czy usługowe, jak również w budynkach mieszkalnych.  Formularz kontaktowy  8 + 9

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej