Elektryk obsługujący ŚWIĘTOKRZYSKIE i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • W województwie świętokrzyskim, elektryk wykona usługi elektryczne oraz instalacje elektryczne w miejscowościach i ich okolicach:


  Baćkowice, Bałtów, Bejsce, Bieliny, Bliżyn, Bodzechów, Bodzentyn, Bogoria, Brody, Chęciny, Chmielnik, Ćmielów, Czarnocin, Daleszyce, Dwikozy, Działoszyce, Fałków, Gnojno, Górno, Gowarczów, Imielno, Iwaniska, Kielce, Kije, Klimontów, Kluczewsko, Koprzywnica, Krasocin, Kunów, Łączna, Łagów, Lipnik, Łoniów, Łopuszno, Łubnice, Małogoszcz, Masłów, Michałów, Miedziana Góra, Mirzec, Mniów, Morawica, Moskorzew, Nagłowice, Nowa Słupia, Nowiny, Nowy Korczyn, Obrazów, Oksa, Oleśnica, Opatowiec, Osiek, Ożarów, Pacanów, Pawłów, Piekoszów, Pierzchnica, Połaniec, Radków, Radoszyce, Raków, Ruda Maleniecka, Rytwiany, Sadowie, Samborzec, Secemin, Sędziszów, Skalbmierz, Skarżysko Kościelne, Słupia Konecka, Słupia, Smyków, Sobków, Solec Zdrój, Stąporków, Stopnica, Strawczyn, Suchedniów, Szydłów, Tarłów, Tuczępy, Wąchock, Waśniów, Wilczyce, Wiślica, Wodzisław, Wojciechowice, Zagnańsk, Złota.


  Skontaktuj się z nami klikając w miejscowość lub tutaj >>


  Profesjonalne usługi elektryczne

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wykonawstwie, a także kompleksowej naprawie instalacji elektrycznych. Realizujemy zamówienia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu i renowacji istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. W dodatku wykonujemy kompleksowe zlecenia z zakresu montażu instalacji elektrycznych na bazie dysponowanych niezbędnych certyfikatów oraz uprawnień. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami lokalnego prawa budowlanego.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Pośród różnorodnych usług elektrycznych oferujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Wykonujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy aktualne naprawy w zakresie okablowania oraz prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Realizujemy kompleksowo instalacje domofonowe i mamy doświadczenie z obszernym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Ofertę kierujemy również do inwestorów indywidualnych zlecających drobne instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zarządzających całościowe wykonawstwo na obszernych budynkach.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Pośród naszych profesjonalnych usług elektrycznych znajduje się także oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w budynkach rozmaitego rodzaju. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego typu to dokładnie zaprojektowane instalacje, które wymagają ogromnej precyzji wykonania oraz przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, jakie się tym zajmują. Wyłącznie elektrycy z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami są w stanie prawidłowo wykonać instalację odgromową, która w razie konieczności spełni własne funkcje, zabezpieczając obiekt i jego poszczególne elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej wedle przedłożonego przez Klienta szkicu budowlanego. Dodatkowo wykonujemy serwis na podstawie analizy uszkodzonych elementów i dostosowujemy istniejące instalacje do prawidłowego stanu. Wszystkie naprawy realizujemy zgodnie z przyjętymi normami.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  W stworzonej przez nas firmie wykonujemy także montaż oraz serwis instalacji monitoringu. Realizujemy projekty na bazie różnego rodzaju podzespołów, a w tym kamer cyfrowych i kamer analogowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji oraz dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zlecenia również na niedużych budynkach prywatnych oraz publicznych jak również przy okazji gigantycznych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz instalujemy zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie dużego spektrum sprzętów różnych marek czynnych na rynku. Wykonujemy także całościowe naprawy uszkodzonych instalacji alarmowych oraz bieżący serwis na obiektach przekazanych do użytku komercyjnego, takich jak magazyny, obiekty fabryczne, czy usługowe, jak i w budynkach mieszkalnych.

  Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach realizujemy zlecenia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W obręb naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po obiektach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy również kable po całych budynkach złożonych z wielu budowli. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń w niedużych budynkach, jak i na kolosalnych obiektach. W naszej praktyce troszczymy się o to, żeby wykonywane przez nas instalacje kablowe pod sieci komputerowe były bezawaryjne i nie potrzebowały stałego serwisowania.  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej