Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący SZAMOTUŁY i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Usługi elektryczne – okablowanie pod sieci komputerowe

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu i kwalifikacjach realizujemy zamówienia powiązane z przygotowywaniem infrastruktury elektrycznej do sieci komputerowych. W zasięg naszych usług wchodzi rozprowadzanie kabli po budynkach oraz montaż specjalistycznych gniazdek. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pokojach, a także w pionach i innych położeniach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy też kable po całych obiektach złożonych z wielu budynków. Pośród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki kolosalnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie jakiej sieci komputerowe będą mogły działać bezawaryjnie bez konieczności ciągłego serwisowania i wykonywania napraw.

  Elektryk – usługi

  W naszej firmie oferujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Kontrahentów indywidualnych oraz firmowych w zakresie serwisu oraz renowacji istniejących instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i komercyjnych. Nasze realizacje wykonujemy na bazie wymagany przez polskie prawo budowlane certyfikatów i zezwoleń. Wszelkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami krajowego prawa budowlanego.

  Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług oferujemy również serwis i montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi całościowe wykonawstwo na podstawie dostarczonych wytycznych. W codziennej praktyce wykonujemy realizacje na bazie dużego spektrum urządzeń przeróżnych marek czynnych na rynku. Poza montażem wykonujemy także naprawy istniejących instalacji w obiektach publicznych, komercyjnych i prywatnych.

  Instalacje domofonowe – montaż i naprawa

  Wśród różnych usług elektrycznych oferujemy również montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także przeprowadzamy obecne naprawy w aspekcie okablowania i prawidłowego podłączenia pojedynczych elementów instalacji. Wykonujemy kompleksowo instalacje domofonowe oraz mamy doświadczenie z gigantycznym spektrum sprzętów do takiego zastosowania. Realizujemy projekty w mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, a także biurach i na budynkach komercyjnych.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie profesjonalnych instalacji monitoringu. Tworzymy infrastrukturę dopasowaną do wszystkich typów wykorzystywanych kamer i urządzeń monitorujących. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż instalacji i prawidłowo dostosować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc realizujemy takie zamówienia również na niewielkich budynkach prywatnych oraz publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Montaż i serwis instalacji monitoringu realizujemy w obrębie i na zewnątrz obiektów.

  Instalacje odgromowe – naprawa oraz montaż

  Wśród naszych profesjonalnych usług elektrycznych mieści się także oferta instalacji oraz napraw instalacji odgromowych w budynkach rozmaitego typu. Teraz współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to rzetelnie zaprojektowane instalacje, jakie wymagają gigantycznej precyzji wykonania oraz dostosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez profesjonalne firmy, które się tym zajmują. Jedynie elektrycy z wielkim doświadczeniem oraz zdolnościami są w stanie porządnie wykonać instalację odgromową, jaka w razie konieczności spełni swoje funkcje, zabezpieczając budynek i jego pojedyncze elementy przed zniszczeniem. W naszym obszarze leży właściwy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Kontrahenta projektu budowlanego. Dzięki temu, że posiadamy obszerne doświadczenie w montażu i naprawach, jesteśmy w stanie szybko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu oraz wdrożyć odpowiednie naprawy.  Formularz kontaktowy  4 + 6

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej