Usługi elektryczne ☎ 698 477 444 ➤ Elektryk obsługujący SKIERNIEWICE i okolice, oferuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej lub wymianę starej instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, firmie, instytucji.

Zakład elektryczny i elektroinstalacyjny, jako firma elektryczna oferuje rozsądny koszt oraz indywidualne ceny usług obejmujących:

 • założenie nowej instalacji elektrycznej jednofazowej 230V lub trójfazowej, wymianę starej instalacji elektrycznej w budynku jednorodzinnym, wielorodzinnym, w bloku, w komercyjnym obiekcie biurowym, handlowym, usługowym, przemysłowym, w hali produkcyjnej, magazynowej;
 • wykonanie nowej lub wymianę starej instalacji elektrycznej podtynkowej lub natynkowej w budynku użyteczności publicznej, w szkole, w szpitalu, w urzędzie;
 • montaż, naprawę, wymianę, modernizację oraz serwis, przeglądy i pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej, instalacji monitoringu i alarmowej, instalacji domofonowej i wideodomofonowej oraz instalacji sieci komputerowej, montaż kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów;

 • Serwis oraz montaż instalacji alarmowych

  W ramach naszych usług proponujemy również serwis oraz montaż instalacji alarmowych. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowe wykonawstwo na podstawie przekazanych wytycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy z nowoczesnymi urządzeniami alarmowymi przeróżnych producentów. Poza montażem wykonujemy również naprawy istniejących instalacji w budynkach publicznych, komercyjnych oraz prywatnych.

  Profesjonalne usługi elektryczne

  W stworzonej przez nas firmie proponujemy kompleksowe wykonawstwo z zakresu profesjonalnych usług elektrycznych. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych i firmowych w zakresie serwisu oraz naprawy istniejących instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Nasze realizacje wdrożymy na bazie wymagany przez lokalne prawo budownicze certyfikatów i zezwoleń. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami polskiego prawa budowlanego.

  Instalacje domofonowe – montaż oraz naprawa

  Wśród różnych usług elektrycznych proponujemy także montaż i naprawę instalacji domofonowych. Realizujemy takie instalacje kompleksowo, a także realizujemy bieżące naprawy w zakresie okablowania oraz właściwego podłączenia pojedynczych podzespołów instalacji. Pracujemy z instalacjami domofonowymi przeróżnych marek, a w tym ze wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych zlecających małe instalacja w mieszkaniach jednorodzinnych, jak również do pokaźniejszych inwestorów zarządzających kompleksowe wykonawstwo na ogromnych obiektach.

  Profesjonalne usługi elektryczne – sieci komputerowe

  Poza powyższymi usługami, realizujemy także usługi elektryczne w zakresie przygotowania okablowania pod sieci komputerowe. Prowadzimy montaż niezbędnej infrastruktury kablowej, a także instalujemy gniazdka. Wykonujemy kompleksowo okablowanie w pomieszczeniach, a także w pionach oraz innych miejscach z przeznaczeniem na okablowanie. Rozprowadzamy również kable po całych obiektach złożonych z wielu obiektów. Wśród naszych Klientów znajdują się osoby prywatne zlecające niewielkie instalacje pod sieci komputerowe, jak również inwestorzy instytucjonalni. To właśnie dzięki kolosalnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać bezawaryjną instalację, na bazie której sieci komputerowe będą zdołały funkcjonować bezawaryjnie bez konieczności notorycznego serwisowania oraz wykonywania napraw.

  Instalacje odgromowe – naprawa i montaż

  Jako firma specjalizująca się w kompleksowych realizacjach z aspektu elektryki, wykonujemy oraz serwisujemy również instalacje odgromowe. Aktualnie współcześnie instalowane zabezpieczenia tego rodzaju to dokładnie zaprojektowane instalacje, jakie wymagają dużej precyzji wykonania oraz przystosowania się do trudnych projektów dostarczanych przez właściwe firmy, jakie się tym zajmują. Instalacje odgromowe, by mogły prawidłowo działać wymagają świetnego wykonania na bazie profesjonalnych projektów, a my posiadamy doświadczenie we wdrażaniu takich w budynkach – realizujemy zlecenia na bazie dostarczonych projektów instalacji odgromowych. W naszym obszarze leży prawidłowy montaż instalacji odgromowej według przedłożonego przez Klienta projektu budowlanego. To naturalnie dzięki temu, że mamy wielkie doświadczenie w montażu oraz naprawach, jesteśmy w stanie prędko wykonać naprawę istniejącej instalacji odgromowej po wcześniejszym zdiagnozowaniu problemu. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować, czy instalacja wymaga serwisu i wdrożyć właściwe naprawy.

  Montaż oraz serwis instalacji monitoringu

  Specjalizujemy się również w całościowym wykonawstwie fachowych instalacji monitoringu. Przygotowujemy infrastrukturę dostosowaną do wszelkich typów stosowanych kamer i sprzętów monitorujących. Jesteśmy w stanie wykonać montaż instalacji oraz dobrze dopasować cały osprzęt do posiadanego typu monitoringu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, w następstwie tego realizujemy takie zlecenia również na niedużych budynkach prywatnych i publicznych jak także przy okazji obszernych inwestycji. Instalacje monitoringu serwisujemy oraz montujemy zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz.  Formularz kontaktowy  9 + 2

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla branży elektrycznej